double test 28.01.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Millistele küsimustele saab vastuse, kui testi tulemused on käes? Tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere !

Uskuge, patsienti nägemata ja tema haiguslugu tundmata on vaid analüüse kommenteerida riskantne.

Kas see on Teile teostatud uuring?

Kas te olete rase?

Kui vana te olete ja milliste riskide tõttu on see analüüs Teile määratud?

Arvan, et teooria antud juhul ei annaks rahuldavat vastust.

Vajan lisainformatsiooni.

Naistearst G.Litter