Tugevad antioksüdandid raseduse ajal 01.11.10 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Ootan last (25. nädal) ja hakkasin kasutama GNLD toodet: Tre, kus on mitmeid kordi rohkem resveratrooli kui punases veinis, 7 x rohkem antioksüdante kui tomatites, 6 x rohkem alfa-lipoehapet kui spinatis; Tre koosneb granaatõuna, acai marjade ja rohelise tee puhtaimatest ekstraktidest ning Inflox-segust. Küsimus selline, kas see toode ei ole mitte liiga tugev rasedale? Aitäh!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Seda toodet soovitaks süüa mingi raske haiguse järgselt või üldse suure väsimuse ja muude seiundite korral. Kui rasedus on korras, siis teil ei ole põhjust seda võtta. Dr Kadastik