Gonali kuuri ajal tekkinud puhitus 10.06.10 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere.
Mure selline, et tegin läbi Gonaliga ravikuuri ja 3 päeva tagasi IVF protseduuri. Nüüd võtan Estrofemi ja Crinoni. Samas on jube tülikas puhitus. Muid kõrvalnähtusid ei ole, aga on puhitus, nagu oleks juba min 3 kuud rase. Tekkis poole Gonali kuuri peal ja üle ei lähe.

Mida ma võiksin teha?

Suur tänu!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Parim lahendus oleks oma kaebusi kirjeldada IVF protseduuri arstiga. IVF käigus esineb vahel munasarjade hüperstimulatsiooni, millele tuleks õigeaegselt ja adekvaatselt reageerida. Muidu soovitakski pöörduda apteegi käsimüüki vaevuste leevendamiseks, aga loen, et kaebused on juba 10 päeva.
Seetõttu võtke kohe homme hommikul ühendus oma raviarstiga. Arvan, et günekoloogiline ultraheliuuring oleks hädavajalik enne muude otsuste tegemist.
G.Litter, hetkel Tartust

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Rasedus ja sünnitus

laserravi raseduse ajal

Tere!

Läbin TÜ nahahaiguste kliinikumis parasjagu laserravi kuuri kapillaaride vastu näol (teleangektaasia). Sain nüüd teada oma rasedusest. Kas võin kuuri lõpuni teha või on siin mingi vastunäidustus? ...

Vastas dr Aire Sekavin

Tere.
Arvan, et võite oma ravikuuri lõpetada ka raseduse ajal. Soovitan siiski rääkida oma rasedusest ka ravi tegevale arstile ja küsida ka tema arvamust.
Tervitades Aire Sekavin

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: