isadustest 18.05.08 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kas isadustesti on võimalik teha enne lapse sündi ning kui seda on võimalik teha enne siis mitmendal raseduskuul?
Kus seda teha saab ning kui palju see umbes maksab?

Aitäh!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Palun lugege informatsiooni meie asutuse kodulehelt:
Isaduse tuvastamine:
http://www.naistearst.ee/?pid=15&sid=1509

Kõik need uuringud on seotud oma riskidega, tehakse erinäidustustel, kindal ajal ja on Teie soovil tasulised.
Võtke ühendust vastavate asjatundjatega.

G.Litter, www.naistearst.ee, Madriidist