rasedus,voolus 15.11.06 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 30 a.Lapsi pole,eelmine rasedus peetus märtsis 6.nädalal. Nüüd siis rasedustest positiivne(5nädal).Esineb väga vähest määrimist peale Wc-s käimist.Arsti juurde lähen järgmisel nädalal,hirm on muidugi, kas kõik Ok.Kodus on ravimit Lugesteroni, mida võtsin kunagi rasestumiseks. Kas võiksin seda ravimit kasutada raseduse toetamiseks. Kuna tean,et mul on olnud meessuguhormoone natuke liiast(seoses aknega on ravitud,olen pikka aega diane 35 võtnud).

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Loen Teie kirjast, et Teil on väga väike rasedus. Mõnede arstide arvates on vähene määrimine oodatava menstruatsiooni ajal sagedane nähtus ja kaob iseenesest.
Ravimeid ei saa interneti teel soovitada. Saate ehk ühendust oma raviarstiga, kes teab Teie haiguslugu ja uuringute tulemusi.
Seniks peaksite hoidma raseda režiimi: mitte tõstma raskusi, vältima füüsilist pinget, hoiduma suguelust.
Ostke apteegist rasedate vitamiinid, seal on kõik vajalikud mikroelemendid olemas.
G.Litter
www.naistearst.ee