beebi pillid 11.11.01 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Kui ma soovin saada anti-beebi pillide retsepti, kas selle saab ilma läbivaatuseta? Olen ennem kasutanud, aga minu günekoloogile ei saa numbrit enne mitut kuud, aga kohe tahaks, samas ei taha ma, et võõras arst mind läbi vaataks, kas saab ka ilma?

Tänan!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Antibeebipille saab kirjutada Teile nii perearst kui naistearst ja eelnevat günekoloogilist läbivaatlust ei ole vaja , kui Teil kaebused puuduvad.

Tervitades Aire Sekavin