ei jää rasedaks. 29.06.06 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere.minul on seline värk,et u.3a. tagasi jätsin rasestumisvastaste tablettide võtmise pooleli,ja oleme oma partneriga juba sellest ajast saadik proovinud last saada,aga ei midagi.natuke hakkab juba hirm tekkima.olen ka pidevalt muidu hädas oma naiste probleemidega,igasusgussest suuremast ärritusest või närvivapustusest tekkib kohe mingi reaktsioon.olen käinud küll arti juures ja teinud mingisuguseid analüüse,aga ei tuhkagi.arst ütles küll,et põletiku tagajärjel võib tekkida mingid takistused,aga millised,see jäi nagu selgumata.olen kuulnud et munasarjad on võimalik ka kuidas öelda läbipuhuda,tahaksin teada kas seda saab teha,kuima seda soovin,või tehakse seda ainult mingis erandkorras.olen alles 21.a.ja ei tahaks olla terve elu lasteta.murelik tütarlaps.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Murelik Tütarlaps!
Teie kirjas on palju grammatilisi vigu, kuid probleem on arusaadav. Vajate viljatu paarisuhte uringuid.
1. Uuringud põletiku tekitajatele, vajadusel ravi koos partneriga.
2. Partneri uuringud androloogil-meestearstil.
3. Plaaniline diagnostiline laparoskoopia väikese vaagna elundite kontrolliks ja munajuhade läbitavuse kontrolliks.
4. Ovulatsiooni stimulatsioon jm. vastavalt täpsustatud diagnoosile.
Broneerige aeg naistearsti vastuvõtule. Soovitan Erahaiglat Fertilitas. Registratuuri telefon 6059600.
G.Litter
www.naistearst.ee