pillid 18.09.01 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Mul on järgmine probleem: 1,5 kuud tagasi tegin aborti. Arst määras Logest tabletid. Hakkasin neid võtma nagu peab menstruatsiooni esimesest päevast, mis algas 33 päeva peale aborti. Nüüd on nn päevad kestnud juba 12 päeva. Vereeritus ei ole suur, aga määrib siiski. Kas on põhjust muretsemiseks ja jätta tablettide võtmine pooleli? Kõht muidu ei valuta ja muid kaebusi ka ei ole.

Tänan Teid ette!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Pöörduga naistearsti poole , et selgitada pikaleveninud veritsuse põhjus. Tegemist võib olla emaka põletikuga ,aga ka organismi reaktsiooniga hormoontablettidele. Võib olla on vajalik vahetada tabletid teiste , östrogeeni veidi rohkem sisaldavate tablettide vastu. Ilma Teid nägemata on väga raske öelda, millest selline veritsus.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Rasedus ja sünnitus

Logest

Kas logesti kasutamisel võib hakkata mittesoovitava karva kasv?

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
See on vähetõenäoline, kuid on spetsiaalsed pillid neile, kellele on liigne karvakasv probleemiks.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: