rasedus 29.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. Olen võtnud rasedusvastaseid ligikaudu 8 aastat (tri regol). 4 kuud tagasi lõpetasin nende võtmise sooviga rasestuda, kuid siiani pole õnnestunud. m.tsükkel on peale seda olnud 28-29 päeva. Siit ka küsimus kui kiiresti taastub ovulatsioon peale nii kaua tablettide võtmist ja millal oleks soovitav pöörduda arsti juurde testide tegemiseks. Ise olen 29 aastane ja soov rasestuda on väga suur.
Ette tänades Gerli

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Gerli!
Kui Te ei rasestu 0,5 aasta jooksul, pöörduge uuringuteks naistearstile.