Päevad 05.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Lp. doktor,
Peale puhastamist pidavat päevad tulema 4-6 nädala jooksul. Minimaalselt määris peale puhastamist (paar päeva). Aga nüüd küsimus - kas 2,5 nädalat peale oppi toimunud 3 päevane määrimine (mitte otsene verejooks) võis olla ovulatsioon või pigem päevad? Nüüd juba ligi 5 nädalat möödas ja ei midagi. Pidev selline õrn "kohe hakkavad" tunne vaid on. 2 nädalat peale operatsiooni käsin kontrollis ja kõik oli hästi. Olen elanud ilma kaitsevahendita suguelu, rasedustest oli negatiivne.
Jään teie arvamust ootama.
Monsa

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Monsa.
Tehke hommikusest uriinist rasedustest ja pöörduga naistearsti poole. Soovitavalt tuleks hoiduda rasedusest peale aborti 3 kuu jookul. Vajate ka kontratseptsiooni alast nõuannet.
Tervitades Aire Sekavin