Rasedustest 06.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kui suur on tõenäosus, et apteegist ostetud rasedustest eksib?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Olen kuulnud patsientide käest nii valepositiivsete kui ka valenegatiivsete rasedustestide kohta.
Miks Te seda küsite? Kumb võimalus Teile meeldiks/ei meeldiks?