Bio Marine Plus kapslid 03.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere lgp doktor!

Sooviksin teada, kas tohin kasutada raseduse ajal (24. nädal läheb) Bio Marine Plus kapsleid? Ega neil halba mõju lootele pole?

Suured tänud vastuse eest ning edaspidiseks teile edu ja jõudu soovides
neiu (20.a.)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tänan ilusate soovide eest.
Kui käsimüügi ravimitele ei ole kirjutatud vastunäidustuseke rasedus, võite tarvitada.
Nendes sisalduv B12 vitamiin ja foolhape on rasedale vajalikud.