Veenipõletik raseduse lõpus 06.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Kas veenipõletik reitel võib kuidagi mõjutada sünnitust? Millised on ohud?
Tänades
M

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud M.!
Veenipõletikku reitel esineb harva. Kas Teil on arstlik diagnoos?
Reie süvaveenide põletik ja tromboos on ohtlikud ja vajavad jälgimist III etapi raviasutuses ning ravi.
Suurimaks ohuks on trombide liikumine sünnituse ajal ning kopsu trombemboolia,
mis on raske prognoosiga.
Palun täpsustage arsti käest, kus olete rasedane arvel, oma diagnoos ning järgige arsti ettekirjutisi.
Naistearst G.Litter