estrofem, duphaston ja vitamiinid 05.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Minule kirjutas arst välja ravimid estrofem ja duphaston ( kuna mingi hormooni, oli vist progesteron tase oli madal). Palun öelge, kas nende ravimite tarvitamise ajal võib samaaegselt võtta ka vitamiine (E, C ja foolhape) või võivad need vitamiinid vähendada eelpool nimetatud rohtude mõju ?

Ilusat sügist soovides Sille.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Sille!
Tõenäoliselt ravitakse Teil m.tsükli häiret mõlema faasi hormoonide puudulikkuse tõttu. Vitamiine võib võtta, kui on näidustatud (halb toitumine jm.).
Naistearst Galina Litter