ovulatsiooni toimumine 04.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olete oma paljudes vastustes erivevate oletatavate ovulatsiooni toimumiste meetodite kohta avaldanud arvamust, et "21.sajandil ei ole see parim meetod" ovulatsiooni toimumise kohta.
Mis on siis 21.sajandi parim meetod ovulatsiooni toimumise ära tundmiseks?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tundmine on Teie otsustada.
Arstlikult määratakse ovulatsiooni ultrahelidiagnostikal, laparoskoopial, hormoonalalüüside järgi jm.