Koristamine raseduse ajal 04.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Suur mure!
Tegelesin nädalavahetusel koristustöödega ning oli suur tuhin peal.
Äkitsi vist pöörasin ennast väga krussi ja sain ühte külge obaduse.
Kas tegin väiksele liiga või sain ainult mina karistada?

Õnnetu Kerli

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kerli!
Teie kirjast ei selgu, kui suur on Teie rasedus.
Kui Teil raseduse kohta kaebusi ei ole , ei ole põhjust muretsemiseks.
Naistearst G.Litter