eritis rinnast 24.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 25 nädalat rase. Paar viimast päeva on hakanud ühest rinnast natuke veresegust eritist tulema, enne oli ainult kollakas eritis.
Millest see olla võib ja mida tähendab? Kas pean mingi arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kui tuleb rinnas veresegust eritist, peaksite pöörduma günekoloogi poole, kes suunab teid vajadusel rinna ultraheli uuringule. Dr,Kadastik