mure 20.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere,mul on mure. nimelt. olen aastaid (5või 6 täpselt ei mäletagi) söönud tablette nimega cilest. juunis lõpetasin tabletilehe enne tabletilehe lõppu sooviga rasestuda. kuid tulemusena hakkasid kohe väga vererohked päevad ( mida tavaliselt pole olnud), siis tekkis peaaegu 40 päevane paus. ja seejärel olid päevad kohe 18 päeva pärast uuesti. nüüd on möödas taas 39 päeva ja ei midagi. ometi on kogu aeg tunne, et kohe kohe hakkavad. kas selline asi võib olla tingitud tabletikuuri pooleli jätmisest või kas see on üldse normaalne? rase ei ole, sest laupäeval tegin rasedustesti, mis näitas negatiivset tulemust
ette tänades ja kõike ilusat soovides
kristi

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Kristi.
Kui Teil enne pillide kasutama hakkamist oli ebaregulaarne tsükkel , on võimalik, et tsükli ebaregulaarsus tekib ka nüüd. Võiksite korrata uuesti rasedustesti ja pöörduda naistearsti poole. Kui Teil peale pillide kasutamist poole aasta jooksul ei ole tsükkel reguleerunud,vajaksite edasisi uuringuid.
Tervitades Aire Sekavin

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Rasedus ja sünnitus

mure

Tere.Olen 31a.Kas on võimalik jääda rasedaks kaks kuud hiljem peale vahekorda

Ülle Kadastik

Vastas dr Ülle Kadastik


Tere. Ei ole kohe üldse võimalik. Dr kadastik

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: