gripp raseduse ajal 29.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 6n.rase.Mul on tekkinud väike nohu ja kurk ka kipitab.Mis rohtusid ja kas yldse,soovitate votta?Kas on parem abi rahvameditsiinist?(kyyslauk,rohuteed vms.)Ja teine kysimus,kas vahtevahel harva esinev voolus(ornalt pruunikas)on normaalne?
Suured tänud ja jaksu teile!Selline lehekylg on väga väga tänuväärt!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Suur tänu meie tasuta missioonitöö tunnustamise eest.
1. Hetkel ei ole gripiepideemiat. Tõenäoliselt on tegemist viirusinfektsiooniga ehk külmetushaigusega.
Teil on õigus, viirusi ei saa ravida ja õige on kasutada nii rahvameditsiini, põetust kui ka apteegi käsimüügi ravimeid öeldes apteekrile, et olete rase.
2. Jälgige kaebusi ja seda, millal pruunikas voolus tekib. Kas peale vahekorda?
Kindlasti on Teie arstil võetud põletike analüüsid.
Külastage regulaarselt naistearsti ja perekooli loenguid.