Kõhu suurus 28.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere dr.Litter.

Raseduse nädalaid on mul hetkel 16, kuid kõhtu pole absoluutselt - isegi kõige parema uurimise järel ei saaks aru, et ma last ootan. Samas sõbrannad, kes on või olid samal maal, neil oli kõigil näha. Paar nädalat tagasi oli arsti juures kõik korras - lapse pikkus jne.

Ühele sõbrannale ütles tema arst sama mure peale, et "laps laiutab puusadel ja sünnitus on ka seetõttu igati kergem". Mine võta kinni. Kas see võib nii olla, et laps on mul puusade vahel ja seepärast ei paista rasedus veel välja?

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kas Te sooviksite, et (.. .isegi kõige parema uurimise järel ei saaks aru, et ma last ootan"...) kõigile oleks selge, et Te last ootate?
Te võite ju kõigile seda öelda. Noored ameeriklannad ütlevad igas seltskonnas juba alates 8. nädalast, et nad on rasedad ja õnnelikud.
Iga inimene on maailmas ainulaadne ja ainukordse geno- ning fenotüübiga.
Arstid ei tegele ennustamisega, kõik selgub raseduse kasvades ja sünnituse käigus.
Nautige oma raseduseaga!
Külastage perekooli loenguid.