rasedus ja kurgumandlite OP 08.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kas rasedana võib minna plaanilisele kurgumandlite operatsioonile.Praegu olen 2. kuud rase, op peaks olema kuu aja pärast?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Probleemi peaks arutama naistearst ja kurguarst koos. Minu arvamus on, et ei ole soovitav. Milleks selline kannatus raseduse ajal. Pealegi raseduse ajal muutub vere hüübivus jm. näitajad.
Nautige oma rasedust, rasedusi on kaasaja naisel harva. Kui tekib mandlite põletik, on võimalik seda ravida rasedale sobivate ravimitega.
Helistage ome kurguarstile ja öelge, et olete rase ning soovite sünnitada.