helepruun voolus 03.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 8 näd. rase. Seni on kõik kulgenud hästi, aga 4 p tagasi muutus vähene valge voolus hele- helepruuniks. Läksin kohe arsti juurde. Tehti UH, loode oli õiges mõõdus, kõik olevat hästi. Mingeid ravimeid ei kirjutatud. Kui määrib edasi. Nüüd juba 5 päev. Muretsen, kas tasuks siiski midagi ette võtta?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Parim soovitus on : PPP (vene k.)
psüühiline-hingeline rahu, suguelust hoidumine ja füüsilisest koormusest hoidumine ning vajadusel lamamine vasakul küljel kõverdatud jalgadega.
Aitab vaid aeg ja Teie ise.