RASEDUSTOKSIKOOS JA UH UURING 01.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere !Ütelge palun mis on rasedustoksikoos ja millest see tekkib? Mis tehakse kindlaks ultraheli uuringuga raseduse 18-20 ndal nädalal.Olen lugenud et loote väärarengud,kui olen õigesti arusaanud siis mis sorti väärarengud. Ette tänades ja jõudu soovides.HELI.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Heli!
Kas olete rasedana arvel naistearstil?
Kas Te saaksite esitada need küsimused oma raviarstile?
Uskuge, kogu sünnitusabi ja temale esitatavaid nõudeid ei ole võimalik virtuaalselt ümber jutustada.
Naistearstid lähtuvad rasedate jälgimise Eestis kehtestatud Eesti Naistearstide Seltsi ravijuhenditest.
Kui Teil tekib mingi patoloogia, saate selgitust oma arstilt konkreetset Teid puudutava kohta.
Rasedustosksikoosi terminit ei kasutata peale nõukogude aega, on olemas preeklampsia ja eklampsia.
Võite uurida internetist.
Väljendage, palun ,oma mure ja probleem selgemalt: mida Te kardate?
Miks Te neid küsimusi küsite?
Naistearst G.Litter