RASEDUS JA VÕIMLEMINE 05.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

OLEN SIIANI HOIDNUD ENNAST VORMIS AEROOBIKAGA, NÜÜD OOTAN LAST JA TAHAKSIN TEADA, KAS TOHIN JÄTKATA, MILLISEID HARJUTUSI TULEKS VÄLTIDA ? VÕI PEAN PIIRDUMA SPETSIAALSELT RASEDATELE MÕELDUD HARJUTUSTEGA? ÄKKI OSKATE AIDATA, KUST VÕIKS LEIDA VASTAVASISULIST INFOT.
ETTE TÄNADES.

KAISA

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Kaisa.
Rasedatele ei ole soovitavad hüpped ja tugevat kõhulihaste tööd nõudvad harjutused. Loomulikult võite minna spetsiaalselt rasedatele mõeldud ujumis ja võimlemisrühmadesse. Kuid kindlasti oskab professionaalne treener Teile öelda, kuidas ja milliseid harjutusi teha raseduse ajal.
Tervitades Aire Sekavin