seen raseduse ajal 31.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on väike mure, nimelt avastati mul 14.07 analüüside tulemusena seen. Raviarsti informeerisin sellest, et võimalik, et olen rasestunud. Arst kirjutas välja rohud ja soovitas tarvitama hakata alles siis, kui päevad on möödas. 21.07 pidid päevad hakkama, kuid ei hakanud. Rasedustest näitas kahte triipu. Uuesti lähen arsti juurde alles aug. lõpus. Rohtusid, mis arst välja kirutas ma ei tarvitanud. Nüüdseks peaks minu rasedus olema umbes 6 nädalat. Kas seen, mis mul avastati, võib kuidagi kahjulikult mõjuda lootele ja kuna seda ravima hakatakse?

Triinu.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupetud Triinu!
Missuguste analüüside tulemusena?
Tupeseen on rasedatel sageli esinev.
Ravi teete siis, kui Te seda soovite ja Teil on kaebused.
Arst on professionaalne konsultant .

Oluline on viimase menstruatsiooni 1. päev. Pöörduge naistearstile rasedusega arvele võtmiseks, siis teostatakse mitmed lisauuringud.

Naistearst G.Litter