raseduse tundemärgid 10.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Rinnad valusad-hellad, alakõht on veidi imelik(valuline vahetevahel), WC häda hommikuti üsna tugev, söögiisu vahel super hea, kuid hommikuti veidi tagasihoidlikum...kas need võivad olla raseduse tundemärgid? Vahekord toimub katkestatud suguühtena, menstruatsioon peaks hakkama järgmine nädal. Muret teeb ka see, et tegelen aktiivselt trenniga, eriti kõhulihastega, võibolla teen endale liiga...

Ette tänades,
23.a naine

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Sellised kaebused ei ole raseduse tunnused. Tehke rasedusetest kui tsükkel on 1 nädal peetunud. Dr.Kadastk