mure seoses esimese visiidiga arsti juurde 09.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,

olen arvatavasti rase, päevad on hilinenud juba üle nädala ning ka test osutus positiivseks. Küsimus tekkis arsti vastuvõtule aja saamisega. Pikkade järjekordade tõttu sain aja alles juuli teiseks pooleks, kuid selleks ajaks olen lapseootel olnud juba 2 kuud. Kas esimene visiit arstile tohib olla sellisel ajal või pean ikka kuidagi leidma võimaluse varem minna. Tahaks, et rasedus kulgeks ohutult ja hästi. Suur tänu vastuse eest ette. Monica

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Monica!
Kui soovite sünnitada, ei ole kiiret kuni 11.nädalani kui kaebused puuduvad.
Minul on ka tänaseks mõni vaba number.
Naistearst G.Litter