laserravi raseduse ajal 12.05.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Läbin TÜ nahahaiguste kliinikumis parasjagu laserravi kuuri kapillaaride vastu näol (teleangektaasia). Sain nüüd teada oma rasedusest. Kas võin kuuri lõpuni teha või on siin mingi vastunäidustus? Milline?

Aitäh!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Arvan, et võite oma ravikuuri lõpetada ka raseduse ajal. Soovitan siiski rääkida oma rasedusest ka ravi tegevale arstile ja küsida ka tema arvamust.
Tervitades Aire Sekavin