nutmine 03.10.07 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere.
mul selline mure,et nutan koguaeg iga pisi asja peale..
vaatan tv filme,saateid ja isegi reklaamide ajal hakkan nutma kui mingi natukenegi sudamlikum koht tuleb..see on kestnud umbes 3/4 kuud juba..
see nutmine ei ole aint tv vaadates vaid iga asja peale lahistan nutta.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kui see Teid väga häirib, soovitan minna psühholoogi juurde, kellega koostöös saate selgust, mis Teid selliselt käituma sunnib ja leiate mingi lahenduse.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.