HAMMASTE KRIGISTAMINE 02.10.05 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere, lugupeetud doktor.
Olen 39 aastane mees. Minu probleemiks on uneajal hammaste jõuga krigistamine, mille tulemusena on mu hambad juba kannatada saanud.(hambaarst ütles,et hambad on tugevasti sellest kulunud).Kas on see mingist psüühilisest häirest tingitud? Kas peaksin Teie poole pöörduma?Üldiselt olen terve inimene. Autoavarii oli 8 aastat tagasi, kus sain peapõrutuse. Jään vastust ootama. Ette tänades , Vahur.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere Vahur!
Soovitan kõigepealt perearsti jutule minna. Kui on kindel, et tema põhjust ei leia, võiksite pöörduda psühholoogi poole.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.