lahutus 29.06.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere mina olen Margit
olen 31a. ja mul on tore 5a. poeg, elu on toonud mulle probleemi lahkumineku näol, mu abikaasa on minust tüdinenud ja soovib et me koliksime lahku, olen praegu närvivapustuse äärel, olen varem ravinud depressiooni seoses mehe pidevate komandeeringute, äraolemiste ja eiramistega. ravikuur lõppes kevadel. nüüd tunnen end jälle kui närvipundar, käisin ka erapsühholoogi juures kes oli väga tore ja toetas mind, kuid mu rahakott ei pea lihtsalt vastu, samas on mul mure ka lapse pärast, kas on Tallinnas mõni hea ja tore riigipsühholoog kelle poole pöörduda, mees keeldub igasugusest pakkumisest meie abielu päästa, abielu on kestnud 7a. mina omalt poolt teeksin kõik aga mees ei soovi, ütleb et oleme väga erinevad inimesed, pea on täiesti tühi ja ma olen täielikult otsustusvõimetu, asja teeb raskemaks see et ma oma meest ikka armastan, nutan pidevalt, depressioon on jälle tagasi aga ma ei saa ja ei taha lõputult neelata neid antidepressante, palun andke nõu mida teha.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere Margit!
Soovitan pöörduda pearearstile, kurtke talle oma muret. Ta suunab Teid kas psühhiaatri juurde, või psühholoogi juurde. Psühhiaatrid teevad koostööd psühholoogidega, kindlasti saate abi.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.