kehakeel 29.01.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen enda juures täheldanud,et kahele inimesele ,endavanusestele meestele ma ei vaata otsa kõneldes.Mida tunneb inimese alateadvus sel ajal ja miks nii käitub. Tavalaiel juhul ma vaatan alati inimesele silma.
Omal mul muidugi on oeltused olemas.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Ma arvan, et Te peaksite psühholoogiga arutama oma oletusi ja siis selgub, kas need vett peavad või ilmneb midagi muud.

HK