Usaldus 27.01.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen elanud mehega koos 3 aastat. Eelmisest mehest läksin lahku kuna ta pettis mind ja lõpuks läks teise juurde. Praegune mees läks lahku täpselt samadel põhjustel pettis oma lapse ema ja üldse olnud selline elumees. Ma ei suuda teda usaldada.Elasin väga raskelt lahkuminekut üle 1 laps ka. Kuigi ta räägib, et on muutunud, vanemaks saanud. koguaeg uurin ja pärin ja kahtlustan.Küsimus kas mul on mingit võimalust usaldama hakata?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kui olete otsustanud koos elada ja mõlemil piisavalt elukogemust, siis tuleb usaldada mehe antud lubadust. Pidev kahtlustamine rikub Teie tuju ja ei mõju mehele sugugi hästi. Rahuliku ja õnneliku kooselu eelduseks on esireas: armastus, usaldus, vastastikune austus, avatus, teine-teise toetus. Soovitan Teil oma energia kulutada sellele, et koos mehe ja lapsega veeta aega elust rõõmu tundes. Õnneliku kooselu nimel tuleb teil mõlemil vaeva näha, õppida ja harjutada.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.