laps ja võimed 31.12.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere,
kas oskate öelda, kas ja kus viiakse Eestis läbi teste eekooliealistele lastele, mis võimaldaksid välja selgitada mõningal määral lapse võimed ja eeldused erinevate elualade suhtes, et laps panna tema isikule kõige rohkem sobivasse kooli ja huvialaringi.

Lugupidamisega,

Carmen

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere Carmen!
Te näete ise kõige paremini, millega laps tegeleda tahab ja mis tal hästi välja tuleb. Sellega, mis lapsele meeldib, võiks lasta tal tegeleda. Arutage seda ka teistega, kes lapsega kokku puutuvad.Kui laps käib lasteaias, rääkige õpetajaga sellel teemal. Kui sellest ei piisa, võiksite nõu küsida mõnelt lapsepsühholoogilt.
Jõudu ja edu soovides!
Irene!