söömishäired 24.11.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Ei tea, kas olen oma küsimusega õiges rubriigis, aga tahaksin teada, kust saab tallinlane abi söömishäirete korral. Mitme aasta jooksul on mul korduvalt esinenud buliimahoogusid ja kehekaal on minu jaoks väga suur probleem, kuigi olen normaalkaalus.
Kristi

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Soovitan pöörduda psühholoogi vastuvõtule. Registreerudes teatage, millisele murele lahendust otsite.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.