Ravimitest 10.02.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!

Suur aitäh Teile, et leiate aega inimeste nõustamiseks ka interneti teel. Mul oleks selline küsimus, et kui ma lähen psühholoogi konsultatsioonile, siis kas psühholoogi võimuses on vajadusel ka mingi rahusti välja kirjutada või saab rohtu kirjutada ainult psühhiaater?

Üks stressis neiu

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere neiu!
Tänan kaunite sõnade eest! Soovitan minna psühholoogi vastuvõtule, küllap seal selgub, kas vajate rohtusid, või saate murele lahenduse koostöös temaga. Rohtude kirjutamise õigus on psühhiaatritel, sest nemad on õppinud arstiks.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.