unerohud 07.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas unerohud võivad pikema aja jooksul võttes tervist kuidagi kahjustada (somnols,stilnox) või halvasti mõjuda, näiteks viljatust põhjustada või mõnd muud haigust? Kas rivotrili võib kasutada rahustava vahendina ( mu arst kirjutas selle välja,et õhtul paremini uinuksin, pärast lugesin infolehelt, et tegemist on epilepsia ravimiga, aga seda haigust mul pole, aga uinuda aitas küll hästi see rohi) mul olid stressist põhjustatud unehäired, kuid nüüd on kõik möödas:) aga muretsen ikkagi selle pärast, et nii pikalt neid tarbima pidin (paar kuud) hiljem tuttavad rääkisid, et need on kahjulikud..

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ärge nutke taga eilset päeva! Elage olevikus.
Uneprobleemide kohta loe:"Ma ise unetegija", Kodutohter, nov. 2001.
Rivotril on ka EP puhul tarvitusel, on rahusti, on hea uinutava toimega.
Viljakus ootab tervislikku eluviisi, sportlikku tegutsemist, rõõmsameelsust, Elukaaslast - Pühast Vaimust on vaid - "kirjade järgi" -
Üks Kolmainsuse "Kolmandik" sündinud.
Ja täitke maa lastega!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet