Ärev põis 8a-sel 22.08.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

8a muudab muremõtted pissihädaks. Kuidas teda selle murega toetada, et toimuks väljakasvamine :)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Apteegi vabamüügist (või kodus olevad raviteede korjed - rahustavad teed, soojad-teed rahustavad.
Jalutuskäigud vabastavad pingetest.
Vaagnaelundite verevarustuse parandamine (ka põie-kuseteede) verevarustus seega.
Selleks hästi sobib minu ringutus-sirutus ja siis ette-alla painutus-lõõgastus ning jälle lähteasend
(vt eelnevatest või internetist otsinguga (Enneti Palve), sealt siis teha palve esimene samm.
Rõõmsameelset harjutamist.
See on hea harjutus ka istuva eluviisi (õppimine ja istumine) puhul.
Teen seda ise iga päev - paraneb mõtlemne, elundite verevarustus, enesetunne, tervis.
Head harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet