Abi oleks vaja, sest peas on "sõda" mäng ja kõikede variantidega 19.10.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sisu on lihtne. "Sõja" tegevus peas on pikalt ehk 2002 a. Algus mind lõhuti ja hävitati peas. Kogu aeg olin vastu. Taastasin ennast palju sain ja elasin ning peale 2008 a. peas alustati "sõjalise" mängu kõik oli päris tõsine. Sellega sattusin Psühhiaatria Haiglasse 2011-2012 a.Paar päeva või rohkem jäi seisma, kuid tekkis uus teema peas. Kuklas hakkas tööle ja lisa oli ka visuaalne mäng. Vahet ei olnud haiglast tulin koju ja kõik läks edasi. Kogu aeg võitlesin ja olen isegi seisma saanud, et rahulikult elada. Probleem on tänapäevani ja peas töötab minu vastu, loomulikult võitlen vastu. Lühidalt kui kirjeldada siis olid löögid peas, pööramine peas, viskamine välja, välja laskmine, erinevad meeled (must, pruun, hall, valge, kollane jne) ja nende välja laskmine, osaliselt oli läbi silmade ning lühidalt on nii. Selle aja jooksul ma olen peas ja läbi enda pea tapnud ei tea kedagi, kuid põhjus oli, sest peas veel töötab minu vastu. Nüüd pea, silmad, kael, kõri ja keha ning kogu aeg võitlen "kellegagi". See tuleb ära lõpetada. Tablettid, siin ei aita, sest peas töötab ja päris hästi. Enda elu ja põhjust nüüd tean. 2002 a. sattusin enda sõbranna juurde Tallinnas ja keegi kolmas isik leidis mind ja lühidalt kasutas kahte inimest hüpnoosi all. Mind lõhuti läbi kukla pea sees ühe ööga. Hommikul olin elus, kuid pea oli midagi täis ja sellest päevast kõik hakkas tööle minu vastu. Kuni 2002 a. juuli olin sportlane ja meremees ning vahejuhtum rikkus 30 aastase elu. Ma kaotasin kõik, mis oli mulle positiivne ehk töö Tallink AS ja ka Saku JK, mille olen asutanud. Kuni 2002 a. juuli kõik oli ideaalne elus, kuid vahejuhtum hävitas mind pikalt. Nüüd olen kõik läbi elanud ja hetkel olen 49. Küsimuse sisu ongi selline.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Siin on lahenduseks kohene koostöö Psühhiaatriga ja psühhiaatri kaudu ka koostöö Psühholoogiga.
Kolmekesi (Teie, Psühhiaater ja Psühholoog) on võimalik see peas olev "sõjamasin ja paharetid", ja mis nad seal kõik on, korrale kutsuda ja peast välja saata. Ühiste jõududega on edusamme oodata.
Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks. Alkohol ja narkootikumid kindlasti - Ei.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet