mis on esmased sumptomid ravimite üledooserimisel 24.01.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mis on esmased sümptomid ravimite üledooserimisel

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Arstimi sissevõtmisel peab tervislik seisund ja enesetunne paranema. Võib ka nii olla, et subjektiivselt olukord jääb esialgu muutusteta.
Üledoosi korral on võimalikud mitmed kaebused: enesetunde halvenemine kehaliselt või siis psüühiliselt, iiveldus, oksendamine jne. Tuhat võimalust et tunda olukorra halvenemist.
Koostöö raviarstiga ja kõik saab korda.
Jüri O.-M. Ennet