Valocordin Diazepami kasutamine 06.10.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Mul tekib teatud olukordades väga suur ärevus. Et mitte seda halba tunnet tunda, võtan Valocordin Diazepami tilku. Korraga 17-20 tilka. Tihti ei tarvita, umbes kord või paar korda kuus. Kas selliselt tarvitamine on selle ravimi puhul lubatud?

Ette tänades...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui aitab, siis kord-paar kuus sobib.
Mõelda, et mis on põhjus ja kuidas seda ennetada ning ennast edendada.
Kehaline aktiivsus on hea, harjutused lisaks - väga hea.
Head harjutamist!
Jüri O.-M. Ennet