Tasakaalu taastamine 19.08.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Tarbisin pikalt 4 aastat antidepressante, mis sisaldasid ka SSLI. Selle tagajärjel on tekkinud sugutungi puudumine. 2 aastat tagasi lõpetasin tarbimise, kuid sugutung pole siiani taastunud.

Kas apteekides müüdavad vastavad toidulisandid võiksid taastada peas nn seksuaalkeskuses keemilise tasakaalu.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sugutungi toetavaid ravimeid mitmeid - perearst või psühhiaater kirjutavad retsepti.
Vähem istuda ja rohkem liikuda - vaikevaagna elundite verevarusutus paraneb ja see on hea asja parandaja.
Korralik puhkus ja rõõmsameelsus.
Kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet