Parim viis elust lahkumiseks 30.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Milline ravimite/narkootikumide kombinatsioon oleks kõige kiirem, valutum ja lollikindlam viis endalt elu võtta?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ükskord lähme me kõik Linnutee igavikuradadele. Kõik.
Praegu on Universumi areng meid siia Päikesesüsteemi Maale toonud ja seda elukvanti tuleb nüüd Esivanemate nimel, enda nimel, Lähedaste nimel edasi elada, võidelda.
Tallinnas on Psühhiaatriakliiniku vastuvõtt Paldiski mnt 52.
Töötab ööpäevaringselt. Sinna KOHE ja saab konkreetset abi. Päeval võtavad vastu valvearstid.
Sealt saad abi!
Ka teistes linnades on Psühhiaatriakliinikud ja vastuvõtuosakond töötab ööpäevaringselt.
Tegutse ja edaspidi paistab jälle Päike, tuleb tagasi Elurõõm!
Meil on Kohustus edasi elada, kaasinimesi-lähedasi aidata.
Surmasegusid ei maksa proovida, nii ei ole kombeks.
Praegu o aeg ELADA!
Aeg annab leevendust ja tänane põhjatu Mure tundub aja kulgedes palju-palju väiksem.
Olukorda võtta sportlikult - saan nendele ja teistele probleemidele lahenduse. Mida tõsisemad probleemid, seda tugevamat tervist ja optimismi nende kõrvaldamiseks vajad!
TEGUTSE ja saad nendest muredest üle!

Jüri O.-M. Ennet