Tegin lolli otsuse ja tarbisin narkootilist ainet. 30.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Kirjutasin teile kirja mõned kuud tagasi, kus palusin abi silmade ees virvendusega pärast seda kui tegin lolli otsuse tarvitada ühel peol MDMA.
Mõned kuud on möödunud ja olen ikkagi veidi mures selle nö. virvendusega. See on nagu õrn sahin kui ma vaatan mingit asja näiteks seina. Õues olles taevasse vaadates tekivad väikesed valge taolised täpid mis nagu ka sahiseksid või nii.

Üks asi veel mis ma olen märganud on, et õhtul, kui on pime, valgusess/ põlevat pirni vaadates tekib selle valguse ümber nagu rohekas ring võib ka öelda halo.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõik saab korda, anna aega.
Minu Palve - iga päev vähemalt hommikul ja õhtul.
Esimene PALVE – Ringutus-Sirutus ja Lõdvestus
Ringutan-sirutan end Taevatähtede poole, Taara poole (Taara on hindi keeles Taevatäht).
Käed üles, kõht sisse, rind ette, õlad taha, pea kuklasse, naeratus näole.
Siis Lõdvestus. Rahulikult painutus ette alla, kael-õlad pingevabad (“Pea ripub
pingevabalt nagu Tootsi Maakera nööri otsas”), lõdvestub ka vöö piirkond.
Lõdvestub kogu keha! Rahuneb psüühika, rahunevad mõtted.
Tagasi lähteasendisse (püsti asendisse): “rullin end püsti, sirutan end”.
Harjutuse eesmärk: keha ja mõttemaailma lõdvestumine ja hingeelu rahustamine, aju verevarustuse paranemine, õpivõime parandamine ja unustamise vähendamine.
Palveharjutust teen rahulikult, rõõmsameelselt. Alustan 3-5 korrast.
Leian endale ise sobiva korduste arvu.
Kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet