Paarisuhe 27.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline probleem. Nimelt olen noormehega kokku-lahku suhtes olnud 3,5 aastat. Probleem seisneb noormehes. Ta väidab täiesti kindlalt, et mina olen tema jaoks see “õige”, kuid ütleb, et midagi on puudu, aga ta ei mõista, mis see on. Oleme ka lahus olnud, kuid tema ütles, et sellel ajal tunneb ta tühjust. Arvasin, et see lihtsalt harjumusest, kuid ta on veendunud, et nii see pole. Samuti käitub ta tihti halvasti, st ignoreerib sõnumeid ning ei taha kohtuda. Ta ise ütleb, et ei tea, miks nii teeb. Ma ei tea, mida ma peaks tegema, sest ma tõesti annan endast kõik ja armastan teda südamest. Minu arvates on meil väga hea klapp. Tundub, et me mõlemad ei saa ilma teineteiseta, sest lõpetame ikka alati koos.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Hea suhe on andmise suhe, Andmise rõõm on suurim.
Kui Noormees käitub halvasti, ignoreerib sõnumeid-suhtlemist, siis .. ei taha ta või ei ole tal midagi hingeliselt anda.
Väike lahusolek on hea lähendaja kui ikka tõelised tunded olemas.
Päikest,
Jüri O.-M. Ennet