Kuhu ma siis pöördun depressiooniga? 03.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Olen vaevlenud raske depressiooni, elutahte puuduse ning keskendumishäirete käes juba pea 4 aastat. Lihtsalt ei jaksa enam ning tahan abi saada. Terve interneti olen läbi kamminud, kuid ikka ei saa aru, kuhu ma siis pöörduma peaksin, kas psühhiaatri või psühholoogi poole?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule, annab vajadusel arstirohtu, soovitusi ka.
Puhkus parandab meeleolu - Lõõgastumise nipid, harjutada.
Kehaline aktiivsus - terves kehas tervem meeleolu.
Elusihid paika. Kui sihid selged, siis ka meeleolu nö selgem.
Alkohol ja narkootikum - ei.
vt varasemaid, leia sobilikud harjutused ja tegutse!
Arstirohi on 1/10, 9/10 on harjutused, elusihid, puhkus, trenn jms
Jüri O.-M. Ennet