Ma ei saa aru mis mul viga on . 08.01.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere..olen 5-ndat kuud rase...mul ei lähe suhe mehega hästi..selle tõttu kannatan väga.olen koguaeg kurb..tahaks koguaeg nutta....ja asi mis muretsema paneb on see et kui suurem nutuhoog tuleb siis oksendan alati peale seda..ja ma ei mõista miks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Naistearsti juures kontrollis ja tema soovitused.
2) Abikaasale konkreetselt öelda, et mis häirib, mis segab rasedust - ühist Lapse ootust.
3) Väike nutt on kasuks, aga mitte igapäevaselt. Kord kuus - aitab.
4) Univeraalne ravim - jalutuskäigud - koos abikaasaga! eriti kasulik.
Naisteaarsti soovitused esiplaanile!
5) Ootusrõõm - uus Ilmakodanik ju Loomisel.
Kõik saab korda.
Jüri O.-M. Ennet