alkoholi võõrutus nähtude ravimid 22.12.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

lõpetasin aastaid kestnud joomise järsult ja võtan Diazepaami ja unerohtu mis leevandab kaine olukorraga uuesti harjumist ja võtab värinad ära.kas peaksin midagi veel juurde võtma mingeid vitamiine ja mineraalvett jooma igapäev? Diazepami jätkub ainult 10 päevaks ja seda juurde ei kirjutata kuna see ajutiseks kasutamiseks.Mul on pidev hirmutunne koguaeg.Mingeid harjutusi et panen tühja pitsi mineraalvett ja sellega petan ennast ära nagu võtaks kärakat?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Mineraalvesi - väga hea ja iga neelamine rahustab, seega pitsitamine mineraaliga on ju ka neelamine ning seega Rahustab. Pitsi pole vaja.
2) Apteegi vabamüügist saab rahustavat teed - päris kasulik.
3) Söögipärmi kuubik (3x3x3cm) pooleks, lahustada klaasis vees ja üks kord päevas juua. Kolm päeva juua, kaks päeva vahet. Nii pool kuud ja siis pool kuud vahet. Siis korrata. Kokku võtmise periood siis poolteist kuud.
4) Mehed on maha jätnud ilma igasuguste diazepaamideta - päevapealt ja kained juba 20...25 aastat. Seega - võimalik.
4) vt varasemaid rahustamise nippe - neid siis teha.
OK - Olen Karske!
Usku endasse!
Jüri O.-M. Ennet