Vajan abi alkoholi tarbimisest vabanemiseks. 23.10.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on juba mitu kuud unetus,magan maksimum 3-4 tundi. Nádalavahetusel umbes 6-7 tundi , lűnklikult mitte jârjest. Joon vága tihti alkoholi, viimsed kolm aastat joon pea iga päev , tihti esinevad ka hetked millal ei mâleta eelmisest ôhtust midagi. soovin seda muuta , see kuu olen olnud 17 päeva alkoholi vaba aga tána jálle joon. Õnneks hetkel máletan kôikke.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Apteegi vabamüügis saadaval Melatoniin - und soodustav ja võtta tund enne und.
Sobilikud on ka rahustavad ravi-teed (apteegist või kodus (enda korjatud).
Vajalik supid-vedelik, kasuks mineraalvesi Borjomi (lõnksutada päeva jokksu, mitte korraga juua), sela saab mineraale, magneesiumi.
Vajalik Pärmijook (söögipärmi kuubikust - 3x3x3cm ta suurusjärk on, piimaletis müügil) - 1/2 kuubikut lahustada pooles teeklaasis vees ja juua üks kord päevas. Sisaldab hulgi B ja PP vitamiine. Kolm päeva juua, kaks vahe, kolm juua, kaks vahe, kolm päeva juua ja siis ca kaks nädalat vahet.
Otsinguga eelnevast vt Enneti Palve, Ristkülik diagonaaliga... ja Pavlov-Enneti refleks.
NB Lapsed ja Ühiskond vajavad Teid, selle nimel pingutada. Alkoholile absoluutne ei - ei tilkagi.
Minu pakutav Õnne valem - oma organismi potentsiaalide realiseerimine. Selleks me siia Ilmamaale ju sündinud olemegi. Siit leiate Õnneraja.
OK! Olen Karske!
Jüri O.-M. Ennet