Küsimused. 09.03.02 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Kui sooviks Teie juurde abi otsima tulla, siis - kui pikk on järjekord, kus Te vastu võtate, kui suur on visiiditasu, kas kooliõpilasel on odavam? Tänan!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ajaline kokkulepe on tel. teel: 056 463 830. Nn. ooteaeg sõltub probleemist: kiireloomulistele probleemidele saab ruttu nõu ja jõuga abi antud, nende jaoks vastuvõtu aeg ekstra tekitatud. Nädala raamidesse mahub tavaliselt ära, vajadusel on nädalalõpu (laup.) päevast lisa võetud. Ka Tallinnast kaugel-kaugel elavad saavad sageli vaid nädalalõpu päevil tulla. Enne töö ja pärast tasu, tasu sõltub probleemi olemusest, sellega seotud tegevustest, protseduuridest.

Helistage! Tervitades Jüri O.-M. Ennet